| anonim_4396 a întrebat:

sunt insarcinata, am 5 saptamani, dar si o malformatie la venele craniene iar medicul mi-a recomandat o pastila de aspenter pe zi, ce parere aveti? As putea lua altceva pentru durerile de cap?

1 răspuns:
| pensionar a răspuns:

Sa nu crezi ca prin raspunsul meu incerc sa trec peste ceea ce stabileste un medic in urma unui consult, el este cel mai in masura sa hotarasca, dar si eu am avut o situatie similara in sensul ca circulatia prin sistemul venos coronarier era deficitara si am urmat un tratament sub stricta supraveghere medicala cu DIPIRIDAMOL; sper sa-ti ajute aceasta informatie; iti doresc multa sanatate si sarcina usoara!