| grgdlk a întrebat:

sunt nou pe aici, am o intrebare:
1 Atunci cand raspund la o intrebare si vreau sa vad si raspunsurile celorlalti nu le vad, de ce?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate pe site în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 5-20 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere. Trebuie să ai puţină răbdare şi vor apărea.
Succes.

2 răspunsuri:
| grgdlk explică (pentru NOname):

Si fundita cui trebuie s o dau? si de ce?

NOname
| NOname a răspuns (pentru grgdlk):

Tot ce trebuie să ştii despre TPU găseşti aici: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente.
Succes.