| dydya118 a întrebat:

sunt noua pe aici si as avea nevoie de putin ajutor. Mi-am facut un cont pe facebook de vreo 3 ani si recent am observat ca o persoana a facut o pagina de facebook cu pozele mele si cu acelasi nume, deci se da drept mine. I-am scris un mesaj cine este si m-a blocat. CE sa fac ca sa se stearga facebook-ul lui/ei.

Răspuns Câştigător
| arrondelissant a răspuns:

Fa reclamatie! http://www.facebook.com/help/?page=220217228006012 Confirma-ti contul cu numarul tau de telefon si fa-i reclamatie!

1 răspuns:
| piesica a răspuns:

Roaga un prieten sa ii dea Report, daca pe tine te-a blocat.