| Satisfaction a întrebat:

Buna sunt noua pe aici si as vrea sa stiu care-i treaba cu funditzele si cum imi fac prieteni. va multumesc daca cineva ma lamureste cum trebuie sa dau finditza... o sa ii dau

Răspuns Câştigător
| cclexa a răspuns:

Pai simplu treba cu fundita:daca tu pui o intrebare si iti da unu 5 rasp. alegi unul cel mai folositor si in dreptul lui apare o funda gri si daca dai click se face portocalie si o sa te intrebe daca vrei sigur si tu dai ok

faza cu prietenii:te duci la numele persoanei respective si dai click si sub poza lui, sau daca nu are poza sub nume va aparea adauga ca prieten si trimite mesaj, dai click pe adauga ca prieten si gata

1 răspuns:
| Ysha a răspuns:

Pai acolo in dreapta raspunsului meu este o fundita gri si daca apesi pe ea imi dai fundita, dar funditele se dau la raspunsurile considrate de tine cele mai bune SUCCES pe acest site!