| Roxana_1723 a întrebat:

Sunt noua pe Lady Popular si am reusit sa imi cumpar niste haine. Cand ajung in wardrobe imi gasesc hainele, dar nu stiu cum sa le pun pe mine. Unde trebuie sa apas ca sa port hainele cumparate?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| sely_1963 a răspuns:

Du-te la garderoba si apara de haina care vrei apoi dai mai jos si o vezi sputin mi mica dai click pe ia si apare culoarea dai click pe culoare apoi sus in dreapta scrie salveza nu stiu ce am uitat scuze si intri la domnisoara ta si gata sper ca tiama ajutata fundita? te rog mult