| July12 a întrebat:

Sunt o fata prietenoasa insa nuprea ies in oras = nu prea am prieteni. Cine doreste o noua prietenacu care sa converseze nu ezitati! Asa imi fac si eu mai multi prieteni!

1 răspuns:
| AleXu224 a răspuns:

Pe net nu prea ai ce prieteni sa iti faci decat sa te joci ceva online totusi cred sper sa gasesti pe cineva, asa am gasit eu cel mai bun prieten al meu el fiind in Germania.
Pana la urma ne-am intalnit in realitatewinking
Bine e un caz destul de rar si crede-ma ca majoritatea de o sa ii intalnesti o sa fie netoti sau rai...