| anonim_4396 a întrebat:

BUNA! Sunt o mama foarte inndurerata am doi copii; de cand am ramas acasa sa-i cresc, sotul meu se poarta foarte urat cu mine, imi reproseaza ca nu am serviciu, incerca sa ma acopere la orice, tot timpul se duce la maicasa baga orice pretexte ca are treaba, simt ca de acolo imi aduca o energie nagativa, daca i spun sa nu mai mearga ia foc.Cand marg la vreun inteviu parca-i pare rau ca o sa ma angajez, nu pot sta de vorba cu el calm ca din doua cuvinte ma injura.Merg si prin biserici, am fost la multi proti iar cand incerc sa-i spun de el, ma balbai, uit cuvintele, incep sa plang, sunt nehotarata ce vreau sa fac cu viata mea. doresc un sfat multumesc

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Baga divort si cauta-ti un barbat care te merita.

| mona a răspuns:

Nu i bine pentru el nici ca stai acasa nici ca mergi la interviuri, atunci ce vrea...fi hotarata si incearca sa afli cauza acestor robleme[poate i bosconit],si daca nu o duci la capat cu el, desparteste te de el, nu meriti sa suporti o viata magariile lui si mai ales copiii

| SabbyNightShadow a răspuns:

Exact! buna idee misogin...

| WEBKINZ_9696 a răspuns:

Sfatul este divorteaza!