| Unbearable a întrebat:

Sunt un utilizator nou, deci, am intampinat o problema in legatura cu adresa mea de e-mail.Nu pot sa mai trimit raspunsuri deoarece spun ca nu am adresa confirmata.Am facut exact cum spun ei, am mai asteptat, dar vad ca nu pot trimite raspunsurile. M-am ofticat asta tare ca nu pot sa trimit pareri, ajutatoare sau mai putin ajutatoare utilizatorilor care au nevoie de acestea sad. Sper sa ma ajutati cumva.Multumesc anticipat.
Bye!

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu am inteles daca nu poti trimite mail-uri sau nu poti raspunde la intrebari?!? Neregulile legate de contul tau relateaza-le la administratie la "contact" sau la unul dintre admini:raluca. diaconu@tree.ro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Problema nu stiu care e dar, trimite-i un mesaj racucaiTPU si cred ca stie ea...sau poate rezolva.
Bye!