| xDeyz a întrebat:

Știți cumva cum sa ajung in București din Traian popovici pana in bulevardul energeticienilor? Dau funda!!

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Vrei să spui că ești în București deja si dorești să ajungi din str. Traian Popovici în Bvd. Energeticienilor.
Ai 2 oțiuni.
1. Mergi pe jos până în Calea Dudești, de acolo traversezi și iei tramvaiul 23 ori 27 6 stații până la stația Fizicienilor, de acolo faci dreapta mergi puțin și iei autobuzul 102 mergi o stație până la capăt CET Vitan Sud și de acolo te urci în 123 sau 135 1 stație sau 2 stații depinde unde vrei că energeticienilor nu e așa micuț.
2. Sau mergi pe jos de pe Traian Popovici ieși în Șoseaua Mihai Bravu, de acolo iei autobuzul 634 sau naveta 634 3 stații până la stația (Calea Vitan) acolo traversezi Bvd.-ul Energeticienilor și iei, 133 ori 125 ori 14 și cobori unde dorești pe acest bulevard.
3. Poți să iei taxi, faci comandă la orice companie de taximetre, îți ia cam 7 RON.