| LouiseGrace a întrebat:

Tocmai am inceput sa joc Burn Buddy pe hi5 si nu am niciun vecin. Daca vrea cineva sa se invecineze cu mine, ii acord funda.

Răspuns Câştigător
| Nebuneală a răspuns:

HEiihappy Te vreau eu la vecinihappy Imi lasi un mesaj cu hi5 tau iar eu te voi baga la prieteni si apoi la vecini

4 răspunsuri:
| Gabitza a răspuns:

Http://gabitzzza92.hi5.com
adauga.ma! Iti voi trimite eu cerere ca vecin! :)
o zi placuta!

| Marianutzu a răspuns:

Http://marian-shop.hi5.com
daca vrei iti pot spune tucuri cum poti adauga vecini fara sa te acccepte intra pe idu ldr23 si vorbim acolo despre asta

| LouiseGrace explică:

Sunt http://www.hi5.com/friend/profile/displayProfile.do; jsessionid=FD67E9F7685203E4E33FAA42DCA62812? userid=567856090

Mentionez ca nu am poze pe hi5, l`am facut doar sa pot juca burn buddy :D