| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

acum 1 zi a venit verisorul meu la mine...li sau stricat masina si au ramas peste noaptehappy
nu avem ce sa facemsadsadsad
ceva idei?happy
nu vreau raspunsuri de genul:jucatziva pe calculator, uitati-va la tvsad
vrem ceva sa ne jucam pe afara... dar nu avem cesad

funda la cine ne scoate din plictiseala!happy

1 răspuns:
| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a răspuns:

Iti spun ce am facut eu azi toata ziua
m-am trezit, am mers la cel mai bun prieten ( tu poti face cu varul tau ce am facut eu cu prietenul meu :d) am pus amandoi 5 lei am mers la magazin am cumparat multe oua si jucam un fel de basebal modificat laughing dupa am cumparat pungi (in loc de baloane ca baloanele sunt mai scumpe laughing) le-am umplut cu apa si ne bateam cu ele ca prostii rolling on the floor)) si in final a dat D-zeu o ploaie mare cam de o ora si cand s-a terminat am luat cizmele de guma si prin santuri laughingdupa oricum le-am dat jos ca ne-au intrat broaste in ele si in slapi intre degete in apa pana la genunchi