| Sterian_Andrei_1990 a întrebat:

Acum 2 luni m-am certat cu cea mai buna prietena a mea fiindcă a făcut o glumă proastă pe seama mea și eu m-am enervat si am jignit-o. Pe moment nu m-am gandit la ce am facut, dar dupa am regretat foarte mult. După m-a blocat pe mess. Acum 2 zile m-a sunat ea de pe telefonul unui prieten sa ma întrebe dacă vin pe afara, eu i-am zis ca nu puteam ca eram plecat si ca iesim peste 2 zile. Azi ieș cu ea și cu încă 3 baieti. Imi zise ca i-a fost dor de mine și își puse capul pe umărul meu. După când plecai acasă veni și ea cu mine și mă întrebă dacă mai ieșim. Eu îi zisei că da. Și mie îmi e dor de nopțile in care vorbeam numai cu ea, dar tot nu îmi dădu unblock pe mess.
De ce nu îmi dă unblock?
Spuneți-mi ce sa fac. Nu pot să mă duc la ea la ușă sa-i spun sa-mi dea ub. Si daca as incerca sa o sun ar zice ca sunt disperat.
Fără miștouri.
Ofer fundă

1 răspuns:
| Clytia a răspuns:

Întreab-o în glumă când ieșiți de ce nu te-a deblocat.