| gellalbie4ever a întrebat:

Bună TPU
Acum 5 ani, în perioada Septembrie-Decembrie Îmi cumpăram o napolitană din stația Nicolae Grigorescu de la metrou. Îmi aduc aminte că era lungă de aproximativ 10-30 centimetri îngustă și destul de subțire cu aromă de vanilie și cremă de căpșuni. Îmi mai aduc aminte și că avea ambalajul galben cu roz și sigla sus
Cine știe să îmi spună cum se numea napolitana?
Dau fundă!

4 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Cam greu de ghicit. Sunt multi producatori care fac napolitane cu aroma de vanilie si crema de capsuni.

| Roberrt21 a răspuns:

Ai mai incercat sa mergi acolo sa vezi daca găsești din nou aceea napolitan!?

| gellalbie4ever explică (pentru Roberrt21):

Au făcut magazin de haine pe locul acela

| Roberrt21 a răspuns (pentru gellalbie4ever):

Am inteles...