| DubstepQueen a întrebat:

Acum mi-a venit in cap o intrebare la care nu ii gasesc raspuns:Care e sensul vietiI? :O FUNDa:X

Răspuns Câştigător
| luliluli a răspuns:

Pentru fiecare dintre noi, "sensul vietii" inseamna altceva. Gaseste-ti propriul raspuns la intrebarea asta.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa o traiesti bine si sa stii ce vrei de la ea.

| luiza a răspuns:

Sensul vietii? Viata tine de suflet, dragoste, iubire, implinire. Un suflet se naste cu un scop, acel scop este intelegerea dragostei, implinirea viselor si urmarea destinului! Lupta insa cu obstacolele vietii pentru a duce la reusita este sensul vietii. Fiecare are alte pareri si alte percepti asupra acestui sens al vietii.

| ionutzul31 a răspuns:

Asta depinde de fiecare.Pentru mine sensul vietii este sa iti traiesti viata in asa fel incat numele sa nu iti fie uitat dupa 100 de ani.
Bafta in gasirea sensului tau happy

| m?cheam??? a răspuns:

Toti vrem mereu cate ceva.Nu cred ca exista zi in care tu,eu sau oricine altcineva sa nu vrea ceva(haine,obiecte,mancare, o viata mai buna, nu stiu...). Omul cauta sa "umple " aceste goluri, deci sa se zbata, sa munceasca doar pentru a avea ce isi doreste.

Răspuns utilizator avertizat