| Laury_9401 a întrebat:

am 15 ani. Sambata ma duc la discoteca(nu e pentru prima data) si vreau sa arat foarte bine. am ales o bluzita alba decoltata, pantaloni 3/4 negri cu dungi albe si slapi cu ata intre degete albi... iar parul este pana la jumatatea spatelui si nu stiu cum sa il aranjez. Credeti ca se potrivesc aceste haine? Dati'mi sfaturi cum sa imi aranjez parul.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mhh a răspuns:

Incearca o fustita neagra si scurta la bluzita ta sau niste pantaloni scurti de blugi ca sa mearga cu slapi. parul indreaptal. sau incearca niste buclebig grin

2 răspunsuri:
| adelinaaabubulina a răspuns:

Ati doua codite sa arati mai sexy!

| scary7 a răspuns:

Aproape numa nu te du cu slapi ca happy