| Băăă a întrebat:

Am aflat de imved, si vreau si eu sa devin VIP dar cand dau pe el imi apare:
Administrative message
Site is closed right now for many pending requests
We will be back after finish reviewing them
visit us later

!~ IMVed ~!
Am asteptat 2, 3 zile si tot nu merge. Ce se intampla? Funda!

3 răspunsuri:
| wolfie182 a răspuns:

Pai site`ul "cica" s`a blocat de la prea multe cereri de VIPbig grin

| Băăă explică:

Da stiu, dar de cand astept ar fi trebuit sa-si rezolve problemele!

| wolfie182 a răspuns:

S`a deblocat ca m`am facut eu vip...sa`mi dai contul tau ca sa te fac daca vrei sau poti sa te faci singurikaa, i`a incearca acum www.imved.com poate merge...la mine a mers