| Carmne23 a întrebat:

Buna sunt logata pe imvu si sunt sigura ca ca sa devii vip. fara bani.trebuie sa intri pe imved dar nu merge :3o
imi spune asa:
IMVed is closed right now for many pending requests
We will be back after we finish reviewing them
visit us later

Last time we have opened IMVed was at 5:24 PM (GMT 0:00) On 17/4/2011
Last time we have closed IMVed was at 11:15 PM (GMT 0:00) On 17/4/2011
dar eu cum o sa ma mai fac VIP? puppy dog eyes crying

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Un dictionar englez - roman ar face minuni in cazul tau...

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Imved este inchis
Trebuiesa frecventezi imved zilnic pentru a prinde ocazia in care este deschis
Mult succes
pa pa!

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Traducerea aproximativa (mai invata si tu engleza):
IMVed is closed right now for many pending requests- IMVED este inchis in acest moment (chiar acum) pentru prea multe cereri (de facere VIP.nu prea stiu s traduc aici)
We will be back after we finish reviewing them - Ne vom intoarce dupa ce le vom termina de vazut (ceva de genu)
visit us later- viziteaza'ne mai tarziu.
! La restul' spune cand l-a deschis ultima oara.
! Cu imved nu primesti cr, doar este o modalitate de a aparea,, VIP'ul'' langa numele tau si sa nu mai ai GUEST. Mai bine pui cardul ala la contributie.

| sweetyaliii a răspuns:

Imvued ii inchissad Nuj daca se mai deschidethinking Imi pare rau.

| Carmne23 explică:

Stiu ce scrie acolo si nu ca sunt proasta dar pe alt site nu se poate?