| Ally_Alexandra_1996 a întrebat:

am banchetul peste cateva zile si as vrea si eu daca stiti cateva idei de jocuri ce le putem face...

1 răspuns:
| AdinnaAdinna a răspuns:

Jocuri? ca sa va distrati puteti incerca dansul pinguinului, dansul pe macarena, dansul pe melodia Ai se eu te pego sau puteti juca jocul scaune muzicale daca sunteti 20 care jucati puneti 19 scaune in cerc va invartiti pe muzica in jurul lor iar cand se opreste muzica trebuie sa va asezati pe scaune cel care nu apuca la scaun a iesit din joc apoi puneti 18 scaune!
Distractie placuta!
Fundita?!