| Mozolik a întrebat:

Buna TPU am cartela cu internet si daca plec in alta tara platesc cumva daca il folosesc?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Daca e internet printr-o retea de telefonie mobila, platesti, si inca extrem de mult.Cel mai bine este sa cumperi o cartela de folosire a internetului din tara respectiva.Altminteri,te ustura teribil la buzunar.Numai bine.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca pleci in alta tara-->nu merge internetul! (doar pe teritoriul Romaniei functioneaza)