| yoyoalecs a întrebat:

Am dat o comanda de un telefon la Orange online.Am ajuns la pagina in care apar datele firmei, si era ceva de genu:revino la pagina principala.Inainte de asta am completat adresa, am dat accept termenii si conditiile si am dat comanda sau ce scria acolo.Trebuia sa mai fac ceva ca nu imi apare nimic la istoric actiuni in cont si nici pe mail?

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Mai sigur, da la,, contact,, si suna pe numarul cu tarif normal.