| offline a întrebat:

Am de facut un poster(afis) pe tema,, Mediul terestru ales de clasa mea`` care trebuie sa indeplineasca anumite conditii: sa fie cat mai trasnit(original), sa fie cat, mai viu colorat, sa contina text si imagini, sa fie corect din punct de vedere stiintific.

Vreau niste idei! Va rog frumos :*!

2 răspunsuri:
| cosmina05 a răspuns:

Poti alege pe cel acvatic si faci fontul albastru, desenezi pesti, caracatita ce ti se pare mai usor de desenat... poti pune titlul:apa inseamna viata! poti decupa din reviste imagini cu vietuitoare ce traiesc in mediul acvatic sau poti scoate la imprimanta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I don't no