| Max234 a întrebat:

Buna TPU am downloadat si eu acum cateva ore cs4 photoshop si csnd apropi imaginea de exemplu sa colorez ochi nu mi se vede clar se vede in ceata se vad pixeli. Ce sa fac sa se vada calar? funda.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

E de la poza si nu de la program! Poza este prea mica in dimensiuni si cand o maresti este normal sa se vada pixeli. Cauta o poza de dimensiune normala de 800 x 600 si persoana sa fie cat de cat in prim plan.La poza aceea nu ai ce sa-i faci.