| TuNdRa a întrebat:

Buna TPU am luat un stik de 2g si faza e ca nu merge sa bag pe el jocuri muzica sau filme imida erori nu stiu de ce ce mi-ati recomandaconfused

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand jocul sa ocupe mai putin de 2 gigabites si 2º rand sa nu fie problema cu stickul poate e defect.

| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta pe el\format, dupa formatare fara sa-l deschizi clic dreapta pe el\proprietati\instrumente\verificare erori, dupa scanare il poti deschide si utiliza