| dany97 a întrebat:

Am luat ieri un tv nou marca teletech.este 3d si are posibilitatea sa bag un stik in el pentru a vedea filme,poze, muzica etc si cand am vrut sa pornesc filmul spunea FISIER NEACCEPTAT.ce se intampla? va rog sa imi spuneti!

7 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Ce extensie avea filmul?

| dany97 explică (pentru alin334):

Daca te referi la marime, ca un film normal, adica 700 mb

| alin334 a răspuns (pentru dany97):

Nu man, nu conteaza asta, extenise este numeel acela dupa punct gen.avi

| dany97 explică (pentru alin334):

Haide ca mi-a mers.Chestia era sa nu fie mai mare de 800 mb si al meu era, dar mersi ori cum.

| alin334 a răspuns (pentru dany97):

Ok man tongue

| pretor a răspuns (pentru dany97):

Salut
cred ca am o problema similara. de unde ai aflat de limitarea de 800 MB?
mersi

| dany97 explică (pentru pretor):

Mi.a spus cel care se ocupa cu vanzarea tv-urilor de unde l-am luat, dar am vazut ca imi merg filme si de 4gb!