| Ruxyruxy a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Am vrut sa schimb parola la id-ul meu si nu am apucat sa finalizez toti pasii de acolo si am iesit de pe id.Am apucat sa scriu la schimbarea parolei decat parola pe care o aveam si parola pe care doream sa o am si acum numai merge nici parola veche nici cea pe care am vrut sa o bag va rog spuneti-mi cum sa intru din nou pe id. Ajutati-ma va rog. URGENT!

FUNDA

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Te duci la (forgot password) si acolo urmezi pasii pentru a restaura parola.