| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Astazi o prietena m-a rugat sa ii schimb parola de la messenger.
Am intrat la Chnage Password unde mi-a cerut sa scriu parola veche, iar apoi pe cea noua.Totul parea sa fie ok.Am iesit de pe id iar cand am vrut sa intru din nou nu am mai reusit pentru ca nici parola veche dar nici cea noua nu mergeau.

Cine ma poate ajuta sa intru pe id?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Dai la ai uitat parola si raspunde la cele doua intrebari secrete dupa care scrii o noua parola.

| BBAlyss explică (pentru evenso):

Asta e problema......ca nu stiu sa raspund la ele

| evenso a răspuns (pentru BBAlyss):

Daca nu stii parola la id nici raspunsurile la intrebarile secrete atunci nu mai poti intra pe acel id.