| irr07 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru big grin
am auzit ca pe mess poti face sa ai idle chiar daca misti mouse-ul.cu un program. ceva?big grin
deci la celorlalte persoane din lista sa le arate ca ai idle dar tu sa stai linistit la pc big grin
care stie? imi spune si mie va rogg?! funda happy

2 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Da e un program si se numeste Fake idle status;) Il poti downloada de aici : http://www.stealthsettings.com/fake-idle-icon-status-ymessenger.html

| Dienutsaa a răspuns:

Pai. din cate stiu eu asta putei face la messenger ala vechii (chiar vechii) nu stiu. daca gasesti programu daca exista unu uite id meu: dd_4u96 il vreau si eu:d