| Ioanamaria45 a întrebat:

Buna TPU,
Am nevoie de o părere, am venit in vacanța in Grecia pentru prima oara iar aici am descoperit ca poți face scuba diving.
De 2 zile ma rog de mama mea sa ma lase, dar ea îmi spune încontinuu ca nu caci este periculos. Care sunt șansele sa pățesc ceva?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sanse foarte mici ca doar e cineva care stie ce face acolo cu tine. Dar daca mama ta nu e convinsa de asta... Ce sa facem noi

| OmulCuÎntrebăriInteresante a răspuns:

Daca te rogi si postesti cu o zi inainte, sansele scad. happy Te protejeaza Dumnezeu de puterea lui satana, care e îngerul căzut.