| Maria428 a întrebat:

TPU! Am nevoie urgent de ajutor. Maine plec intr-o excursie la Buzau si prima oara m-am programat cu o fata(din alta clasa). Dupa niste fete s-au certat si una a ramas singura ( foarte bune prietene) si i-am zis ca o sa stau eu cu ea. Apoi mi-am dat seama ca eu stau cu cealalta fata straight face

Voi ce ati face?

Ce sa fac pentru a nu le supara?
Nu vreau sa ma cert cu niciuna.

Funda! Multumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

...Stai cu tipa cu care eşti intr-adevăr mai apropiată. Trebuie să-i explici celeilalte care-i faza, că ai uitat, că-ţi pare rău şi că asta-i situaţia. Spune-i şi tu niste dulcegării de-astea, şi scapi de ea. N-are cum să se supere dintr-atât.

| intercityexpress a răspuns:

Păi, eu, aş sta cu...(ăăă) a doua.