| Hikari a întrebat:

Buna TPU.
Am o intrebare. Am inceput sa joc metin de ceva timp. Bine eu am mai jucat numai ca am luat o pauza 3-4 ani si am cam uitat unele chestii.
Am o samnaca si la magie ca sa trec la stadiul urmator trebuie sa am m1 sau ceva de genu.
Imi explica si mie cineva ce inseamna asta?laughing

1 răspuns:
| thevilake a răspuns:

Ca sa faci G1 trebuie sa citesti multe carti de competenta speciale pentru acea competenta. Pentru fiecare M trebuie sa citesti cu 1 mai mult de exemplu : m1 -> m2 o carte (trebuie sa reuseasca)
m2 -> m3 2 carti Si tot asa
Apoi pentru P trebuie sa iti reuseasca 10 pietre ale spiritului. (8- 9 kk una pe Ro)Sper ca te-am ajutat