| BiddySustineCampaniaTPUrevive a întrebat:

Am o intrebare pentru fetele care joaca Lady Popular : De ce arata "Ai ajuns la limita ta zilnica" atunci cand ma duc la discoteca? Pt. flirt? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| sely_1963 a răspuns:

Pentru ca sa gasesti un iubit trebuie sa flirtezi si daca nu ai prins pe nimeni din zbor trebuie sa incerrci miine deoarece numai odata pe zi se flirteaza si in fiecare zi flirtezi pina gasesti un iubit cred ca tiam ajutata imi dai te rog fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

probabil ai mai flirtat in ziua respectivatongue