| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare:Recent mi-am facut cont pe facebook dar acolo jos in dreapta imi apare semnul excalmarii si acolo scrie ca chat-ul este dezactivat.Cum il activez? Cel mai bun si rapid raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| asjdhkas a răspuns:

Pai eu cred ca mai intai trebuie sa intri pe yahoo si sa cauti ca ai primit un mesaj de gen bine ai venit pe facebook sa bun venit in facebook ori activeazati contul acum sau activarea contului reusita si dai pe acel mesaj si ai doua link-uri, iar tu trebuie sa dai pe primul link, dar daca nu e de folos primul luink dai pe al doilea, doar asa iti poti activa contul!