| RiZeRy a întrebat:

Buna seara TPU! E o urgenta mare:Cum imi activez contul la facebook? Cineva s-a bagat si mi l-a dezactivat.Cum il activez iar?

9 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

Te loghezi normal pe site si se activeaza automat.

| sarah15 a răspuns:

Buna! Poti sa ti-l reactivezi simplu, trebuie doar sa te loghezi cu emailul si parola ta, intri normal si se activeaza singur.

| Galatan_Andrei_Ilie_1996 a răspuns:

Poti sa il activezi de la setari.

| RiZeRy explică (pentru Galatan_Andrei_Ilie_1996):

Da de unde de la setari? big grin

| Galatan_Andrei_Ilie_1996 a răspuns (pentru RiZeRy):

Intri in setari si selectezi setari cont
iti va aparea acolo.

| bsir a răspuns:

Intri normal cu adresa de email si cu parola pe site si de activeaza singur din nou!

| bsir a răspuns:

Intri pe siteul facebook si te loghezi cu emailul si parola cum o faceai normal si se activeaza singur.