| FineBroAndy a întrebat:

Buna TPU...am o mare problema legata de liceul pe care vreau sa il urmez.Eu nu stiu la ce liceu sa merg:la unul normal sau la unul militar.La cel normal nu as avea probleme, dar la cel militar, eh...ar insemna sa fiu departe de toti, adica in alt oras, la internat.Eu nu prea as face asta pentru ca nu as vrea sa imi pierd prietenii/prietena, dar totusi voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Depinde de placerile tale si de ce crezi tu ca esti in stare.La un liceu militar ai foarte multe restrictii, e exact ca in armata.Mai bine urmezi un liceu normal, ramai cu prietenii langa tine si totul e ok.Plus ca in ziua de azi liceul militar s-a cam dus.