| ANa00012 a întrebat:

am o pagina de facebook si nu am idei despre ce imagini sa postez.Imi puteti da voi cateva?
P.S.:as dori imagini la care primesc multe like-uri si comm-uri...DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlinautzaElenutza a răspuns:

Poti sa postezi poze cu statusuri, cel mai bine este sa fie originale, adica create de tine, si poti lua poze de pe "We Heart It" este un site foarte bune cu o multime de poze frumoase, interesante si amuzante. Are tot felul de poze, cu actori, desene, mesaje sugestive si citate celebre sau mai putin celebre. Este site-ul meu favorit in materie de poze.

1 răspuns:
| DanielVălean a răspuns:

Pai, eu cred ca like-urile si comm-urile se obtin cel mai mult prin postarea imaginilor haioase, la care razi in hohote. Crede-ma, daca vei posta asa ceva vei avea multe like-uri si comm-uri gen rolling on the floor))) sau laughing)) asa ca iti urez multa bafta!