| NoBigName a întrebat:

am o pagina pe facebook cu glume si altele, sunt la inceput si as dori cateva pareri si idei despre ce sa mai pun si cu like-urile.

Mersiii, pentru cele mai multe idei si pareri, funda.

1 răspuns:
| ana5 a răspuns:

Ar trebui sa faci multe jocuri,ghiceste personajul,continuati statusul,spanzuratoarea,asa da,asa nu, posteaza poze cu pantofi, rochite, sau ce vrei tu, poze gen:Merita un like? Incearca sa fi cat mai activa pe pagina si sa rogi alte pagini sa iti faca publiciate sau sa faceti schimb de like-uri.Bafta!