| Catta a întrebat:

happy
Am o problema cu ora de ed. fizica... ma rog, eu nici nu am facut sport in generala si nici acum nu pot sa fac din cauza unor probleme de sanatate... asa ca la inceputul anului am luat o scutire de la medicul de familie, dar cand am mers la cabinetul scolii sa o vizez, mi s-a spus ca nu e valabila si ca imi trebuie scutire de la medicul specialist. Daca in vacanta de iarna iau scutire de la medicul specialist, profesorul poate sa ma scuteasca pe semestrul 2? Deoarece eu, in semestrul 1 am facut sport, si daca anul viitor, adica pentru. anul scolar 2012-2013 pot sa-mi iau scutirea inaintea inceperii anului scolar? Adica, daca anul incepe pe 12 septembrie, eu pot sa iau scutirea de la medic pe 9 septembrie?
Va multumesc si o seara buna.happy
Craciun >Fericit!happybig grin

Răspuns Câştigător
| LysLitly a răspuns:

Sigur ca poti fi scutit doar pentru semestrul 2 deoarece in catalog va fi notata scutirea in rubrica pentru semestrul respectiv. Si pentru anul viitor iti poti lua scutirea si inainte. Sper ca am fost de ajutor.