| Cllaudiaa a întrebat:

Am o problema si sper sa ma puteti ajuta. De exemplu intr-un document word am un cantec sa spunem si prima strofa este pe partea stanga in prima pagina iar a doua strofa este pe partea dreapta in pagina a2a. Cum fac sa aduc a doua strofa langa prima. adica in prima pagina in dreapta? Va rog ajutati-ma! happy

1 răspuns:
| utzutzu a răspuns:

Depinde de office la office 2007 este optiunea page layout de unde poti sa ti le pui pe coloane cum doresti tu