| xCapsunica a întrebat:

Mamaia sau Eforie Nord? De ce? Cel mai frumos raspuns=fundita!love struck

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Am fost in ambele statiuni.
Eforie Nord este o statiune linistita, insa cu multi stabilopozi si in apa multe pietrelaughing asa mi s-a parut mie.
Mamaia este ffff aglomerata si ai mai multe activitati de facut : Satul de vacanta, telegondola, bazare multe happy

| Bianka1811 a răspuns:

Cu siguranta MAMAIA e superb acolo :X

| KatyB a răspuns:

Mamaia:X

| OaNa112 a răspuns:

Mereu am fost la costinesti
eu cred ca fiecare statiune cu caracteristicele ei
fiecare cu atrageriile eie si cu preturile
j cu cine esti
nu conteaza neaparat unde esti conteaza cu cine estiwinking

| DyNo a răspuns:

Parerea mea este sa alegi Mamaia, dar daca ai bugetul mai redus mai bun ar fi Euforie Nord deoarece preturile is mai scazute. Sper ca ti-am fost de ajutor.winking

Răspuns utilizator avertizat