| AnaMica01 a întrebat:

Am o sora mai mica,care niciodata nu ii convine nimic! Vreau sa gasesc o activitate pentru ea, ca sa nu se mai planga atat! Are 10 ani, dar e foarte desteapta... Cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| vldut a răspuns:

Pune-o sa deseneze sau trimite-o afar cu bicicleta sau uitati-va la un film.Dai niste jocuri sa se joace.Las-o sa se uite la desene

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Pune-o sa faca asemenea teste care sa-i capteze atentia http://www.iq-tester.ro/? utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_campaign=ro_iq_test
Succes!