| Andrada003 a întrebat:

Buna TPU.Am o tableta Samsung GALAXY Tab 2 cu internet nelimitat.Problema este ca nu merg videoclipurile de pe youtube si facebook.Ruleaza cateva secunde apoi stationeaza si tot asa.Filmele pe care le vizionez pe internet merg fara probleme. Ofer funda.Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| Mostesare a răspuns:

Din câte știu net -ul primit în urma reîncărcării cartelei cu o anumită opțiune (normal, care are mega), merge extrem de slab în comparație cu cel pe Wi-Fi.
Eu îți spun să îți configurezi mai bine un router wireless și să renunți la net -ul nelimitat pe care îl ai acum.
Ai să simți imediat diferența la încărcarea videoclip -urilor pe YouTube sau a paginilor de Internet (chiar și viteza de descărcare a ceea ce vrei să downlandezi e mai mare).

| Andrada003 explică (pentru Mostesare):

Buna,multumesc pentru raspuns.Dar, netul nelimitat este foarte bun, merge foarte bine, este rapid.In primele luni imi mergeau toate videoclipurile la perfectie.Acum,nu stiu ce s-a intamplat.

1 răspuns: