| citygirl001 a întrebat:

tocmai mi-am facut cont de twitter si cand intru pe twitter imi apare (2) twitter sau alt numar.ce inseamna?
funda

Răspuns Câştigător
| Daydream a răspuns:

Pai daca esti pe''home''/ ''acasa'' inseamna ca sunt doua tweeturi noi, adica doua persoane au postat in acel moment, sau daca esti pe ''connect'' iti apare ca ori te-a mentionat cineva intr-un tweet ori cineva te urmareste si daca esti pe ''discover'' de fapt pe discover esti cand cauti o persoana sau ceva pe twitter inseamna ca s-au gasit mai multe tweeturi, persoane pentru cautarea ta! P.S nu te mint pentru ca si eu am twitter Funda?