| aduta_4980 a întrebat:

Buna TPU. am si eu o intrebare ce credeti despre parfumul outspoken de la AVON? persista? as vrea sal cumpar ce ziceti? merita?

7 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Depinde si de pielea ta. Daca alte parfumuri persista pe tine inseamna ca si acesta va persista.

| erika13 a răspuns:

Aam paarfumul si imi place foarte mult, persista mult si are un miros placut, daca doresti sa-l cumperi eu fac comenzi in fiecare saptamana astept mesaj aici pe site sau pe erika_fazekas@yahoo.com
pa

| RaZzorXz a răspuns:

Daca iti place cumpara-l nimenii in afara de criza nu te opreste! happy

| MadisonMDX a răspuns:

Depinde cate "pufuri" iti dai, eu zic ca merita 100%

| Channa a răspuns:

Eu mi l-am cumparat si nu prea persista

| Andreea_1341 a răspuns:

Buna!

Parerea mea este ca seamana cu mirosul tiganilor, stii a celor nespalati si mirositori.Sincer,eu nu as da 90 de lei pe un parfum ca si "Outspoken by Feregie".

Pa, pa

| andreootza a răspuns:

Este foarte bun parfumul.la mine una persistabig grin

Întrebări recente