| Abcfunny a întrebat:

am si eu o intrebare in prima zi de craciun am vazut o reclama pe Canal D... ceva in genu "concert Michael Jackson" nu prea am prins reclama de la inceput si mi-a zis mama ca este maine(a 2 a zi de craciun) la 00:30 dar a fost un film. Deci ma puteti lamuri si pe mine cand e? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Abcfunny explică:

Multumesc!:*
o dat Domnu si am vazut reclama:*

| LORY a răspuns:

Este difuzat pe Kanal D concertul lui MJ (nu mai stiu sigur din ce an/din ce tara) in noaptea de revelion. E concertul lui Michael, nu a unei sosii.

| akind a răspuns:

De revelion este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. Cred ca se referea la concertu` sosiei lui MJ, la Timisoara. Ma rog nu a fost chiar un concert, a fost in noaptea de Craciun in club Heaven, poate asta ai vazuthappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate vad eu dupa nick-ul care ti l-ai trecut cred ca il iubesti pe Michael...esti proasta, ce naiba te-ai indragostit de Michael Jackson, haha are si copii in caz de nu stiai...