| kate68 a întrebat:

Am si eu o intrebare...la care cine imi raspunde bine dau funda de indata ce vad raspunsul
dar daca nu a zis corect...nu-i dau nimic!
deci...la barn buddy cine stie la ce floare ...la ce aliment la ce animal, tra la la
deci tot ce e legat de cupa... vreau sa stiu numai la ce primesc credit!
deci si la animale si la flori si la legume si fructe...tot tot
mersi pentru ascultare bye!

Răspuns Câştigător
| RuxRawrr a răspuns:

Alinutzzu abereaza.
Eu una am facut cupe la flori prima oara ca iti da cele mai multe credite.Credit iei de la big grinaisy, Chrysanthemum, Carnation, Orchid( la asta primesti cele mai multe), Rose, Lily, Red Poinsettia, Iris, Daffodil[ Si toate animalele la care poti face cupa] la celelalte fructe... nu stiu exact:].
PS: am scris alea in engl ca asa am eu bb laughing

7 răspunsuri:
| kate68 explică:

Nu-i adevarat! ce zuci tu alinutzzu deoarece eu am facut deja vreo 3 si la alea primeai... mincinosule!

| kate68 explică:

Ms mult

| RuxRawrr a răspuns:

Daisyyyyy* emoticon stupid laughing

| RuxRawrr a răspuns:

Funda?happy

| RuxRawrr a răspuns:

Cu placere :*.

| ker0seNN a răspuns:

La nimic! Creditele se iau cu monede hi5 pe care le iei cu credit de pe telefon!

| ker0seNN a răspuns:

Ma atunci nu stiam laughing Dar de cand am inceput sa fac cupe am strans aproape 5. 000 de credite si scuze pentru ca nu stiam atunci. straight face