| Ramona445 a întrebat:

am si eu o intrebare.
sunt in clasa a 8-a si sunt la liceul cu program sportiv
de cativa ani nu prea merg la antrenamennt deoarece nu imi mai place sa fac acel sport si am inteles ca aici se da proba sportiva... iar eu nu vreau sa merg ce sa ma fac ( ma pune sa alerg mult sad )
AJUTOR DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CosminC86 a răspuns:

Buna, Ramona. Fara a da probele sportive, nu ai cum sa fii admisa la liceu. Daca nu iti place, eu te sfatuiesc sa te orientezi spre filologie sau uman (nu dai bac la matematica). Sper sa iei decizia potrivita si sa nu faci greseala pe care am facut-o eu...