| CristinutzaScumpik a întrebat:

Buna TPU...am si eu o problema am sani foarte mari. Am 11 ani si marimea la sani aprox. 100. Sunt foarte incomozi. Eu fac volei, iar la alergare sar foarte tare si a inceput sa ma doara spatele. Port sutien. La orele de sport hanorac sau vesta. As vrea sa se micsoreze pentru ca numi plac asa de mari. Vreau sa am, dar mai mici. Nu pot sa imi cumpar ce haine vreau pentru ca nu ma cuprind, mie imi plac hainele stramte iar in acele haine se vad sanii foarte tare.Sunt si putin grasuta am 1.60 m si 64 kg (am fost la medic, iar acum tin regim). Daca slabesc se micsoreaza? Va rog mult ajutati-ma puppy dog eyes puppy dog eyes. E urgent!straight face. Va multumesc! F. U. N. D. I. T. A. love strucklove struck:*

Răspuns Câştigător
| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

DA se miscoreaza! deoarece de obicei ei sunt incercuiti un pic de statul de grasime! dar am o fata in clasa care a trecut prin asta deci mi-a zis! happy nu-ti face griji totul va fi ok
Te pup

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Poate sanii tai au devenit mari si din cauza grasimii. Incearca sa slabesti, vezi ce se intampla.

| o° Odd Kidd o° a răspuns:

Da se micsoreazawinking

| 46 a răspuns:

64 de kg la 11 ani e cam mult. De acolo vine problema. Slabeste si tu putin si se micsoreaza de la sine.

| dianadia_8742 a răspuns:

Chiar habar n-am am 10 ani si imediat am sanii ca vecina de peste drum care are vreo 30 si ceva de ani! asa ca imi pare rau dar nu stiu dar sa stii ca daca ti regim se micsoreaza