| euu30 a întrebat:

Am si eu o problema, am scos cardul din aparatul foto si a mers sa vad 3 poze, dupa care nu a mai mers deloc, am incercat sa dau si din butonul acela de la card am dat si sus si jos si tot nu merge ....cand vreau sa deschid fereasta la card imi spune sa il formatez... ce as putea sa ii fac sa mearga, am poze pe el si nu vreau sa le sterg!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Ma tem ca s-a dus si numai ai ce-i face. functioneaza cu apartul? daca nu e clar

| euu30 explică (pentru al3xander):

Mda nu mai functioneaza deloc laughing

| al3xander a răspuns (pentru euu30):

Iti recomand ca de-acum sa ai intotdeauna pozele copiate in mai multe locatii. eu n-am avut pana acum nicio problema de genul insa am copiate pozele in calculator, pe un hdd extern si pe un site

| euu30 explică (pentru al3xander):

Multumesc mult pentru sfat! :*

| al3xander a răspuns (pentru euu30):

Pentru nimic :*