| Andreeeeea_2521 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu sa va spun povestea mea si astept niste sfaturi.
Am cunoscut un baiat din liceu cu vreo 2-3 saptamana inainte de paste
Tot liceu imi spunea ca era innebunit dupa mine spuneam ca nu e de mine
eu fiind mai cunoscuta in liceu
Pana la urma ne.am combinat si am stat 3 saptamani ne.am certat ma mintea fara rost Dupa ne.am impacat iar a zis ca e diferit fara mine.Si ne.am despartit dupa 2 saptamani din nou. Dupa ne.am certat rau pentru ca nu mai suportam minciunile lui.Nu ma insela sau chestii d genu dar ma mintea fara rost
Eu m-am combinat cu un baiat mai mare din liceu si am stat cu acel baiat o saptamana nu s. a lipit de noi nimic, nu am putut efectiv.si dupa m-am impacat cu el se schimbase TOTAL dar in bine avea grija de mine si tot tacamu a tinut asa o luna de 2 zile se poarta nu stiu nebuneste ma minte intruna.Nu e vba de inselat pentru ca e un baiat nu stiu cum sa va spun cuminte la locul lui dar are boala asta de a minti fara rost! Ce sa fac? AJUTOR!

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Andreeeeea! Dă-i eject draga mea... minciuna este un stil de viață al acestui tip. Acum nu sunt decât niște minciunele nevinovate dar nu te gândești că la un moment dat nu vei mai putea distinge adevărul de minciună? Bucură-te de adolescență, ieși cu prietenii, distrează-te! A fi cu cineva nu înseamnă suferință...
O seară cu zâmbet și gânduri limpezi!

| Xexma a răspuns:

Tu nu sti ce e aia dragoste.

te combini (ce urat suna, parca ati fi LEGO) cu cineva si nici macar nu ai un amarat de sentiment fata de el. asta ai facut-o doar ca sa-l faci gelos pe tip... urat din partea ta. meriti asta! pa

| Andreeeeea_2521 explică:

Nu am facut asta sa'l fac geloswinkingCa stiam ca nu tine la minewinkingPur si simplu m-a intrebat si am vrutwinkingNu sunt genu sa ma razbunwinking