| anonim_4396 a întrebat:

Am un canal de Youtube si nu stiu ce nume mai misto sa ii pun.Numele meu complet este Pirvu Diana Andreea si lumea imi spune Diana. Puteti sa imi spuneti si mie un nume mai misto ca sa il pun pe canalul meu de Youtube va rog! dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| florinbercea a răspuns:

ImDiana

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pirvaneeawinking

| christall a răspuns:

DeeaDi, AndreeA, @ndree@

| asuari a răspuns:

DianaAP

| RaphahellDamian09 a răspuns:

Diana Dia sau Didi Diana... sa nu iti pui gen IDiana sau ImDiana te faci de ras. Astea is nume expirate de prin 2014-2015 cand toata lumea is punea: ICristina, Sebisvlogs, RaduGaming si alte banalitati din astea

| Shoping_Boo_1990 a răspuns:

DaP